Prawo podatkowe

Awesome Image

Prawnik podatkowy – korzystny wybór form opodatkowania

Prawnik podatkowy w Warszawie zajmuje się między innymi:
  • optymalizacją podatków płaconych przez przedsiębiorstwo,
  • pomocą w wyborze odpowiedniej formy rozliczenia,
  • planowaniem działań w taki sposób, by minimalizować koszty ponoszone przez właściciela firmy,
  • wskazywaniem ulg przysługujących przedsiębiorcy,
  • opracowywaniem ewentualnych inwestycji w taki sposób, by zmniejszyć obciążenia podatkowe.

Doradztwo podatkowe dla firm

Radca prawny od spraw podatkowych zajmuje się również doradztwem. Analizuje informacje dostarczane przez klienta i określa, czy konkretny krok będzie korzystny dla danego przedsiębiorcy oraz jakie będą konsekwencje podatkowe. Wykonujemy również usługi typu Compliance – Specjalista sprawdza również poprawność gotowych dokumentów, pozwalając na wyeliminowanie błędów, które mogłyby doprowadzić do poważnych konsekwencji finansowych.

Przygotowywanie dokumentów przez radcę prawnego od podatków

Prawnik od podatków w Warszawie zajmuje się też przygotowywaniem dokumentów. Sporządzamy umowy, wnioski i deklaracje, a także uczestniczymy w postępowaniach sądowych. Reprezentujemy interesy klienta przed instytucjami państwowymi – nie tylko sądem, lecz także urzędami. Upewniamy się, że dokumenty są kompletne i składane w ustawowych terminach.

Prawnik – prawo podatkowe w ramach outsourcingu

Radca prawny od prawa podatkowego to specjalista, którego pomoc przyda się w niemal każdej firmie. Świadczymy usługi na zasadach outsourcingu – nie trzeba zatrudniać własnego prawnika. Takie rozwiązanie pozwala na zminimalizowanie comiesięcznych kosztów, jednocześnie zapewniając stałe wsparcie specjalistów. Nasza kancelaria prawa podatkowego oferuje abonamenty bieżących usług, a także realizuje jednorazowe zlecenia.

Prawnik od podatków z zewnętrznej firmy to sposób na uniknięcie kosztownego procesu rekrutacji i tworzenia nowego stanowiska w przedsiębiorstwie. W każdej chwili można zmienić warunki współpracy lub zrezygnować z niej zgodnie z zasadami uwzględnionymi w umowie.

Awesome Image

Zacznij współpracę z nami już dziś!

Kontakt