Prawo gospodarcze Warszawa

Awesome Image

Obsługa prawna firm – zalety

Obsługa prawna firm to usługa skierowana do osób, które potrzebują wsparcia specjalistów w bieżących operacjach. W jej ramach prawnik zajmuje się:
  • przygotowywaniem i weryfikowaniem dokumentacji,
  • doradztwem w kwestiach podatkowych i związanych z postępowaniami sądowymi,
  • reprezentowaniem klienta przed instytucjami państwowymi,
  • konsultacjami z innymi stronami, które biorą udział w sporze,
  • doradztwem w zakresie nowych inwestycji podejmowanych przez przedsiębiorcę.

Prawnik dla firm dysponuje obszerną wiedzą z zakresu prawa podatkowego i gospodarczego. Wie, jak prawidłowo przygotować niezbędne dokumenty i odpowiednio przedstawić interesy klienta przed sądem. Odciąża przedsiębiorcę z konieczności samodzielnego załatwiania formalności. W tym czasie właściciel firmy może się skupić na innych obowiązkach, które leżą w jego kompetencjach.

Apelacje w sprawach gospodarczych – prawnik w Warszawie

Zajmujemy się między innymi apelacjami w sprawach gospodarczych. Apelacja jest środkiem odwoławczym, w którym należy wykazać uchybienia prawne i proceduralne, dzięki czemu można jeszcze zmienić niekorzystny wyrok pierwszej instancji. Nasz prawnik w Warszawie przygotowuje potrzebne dokumenty i składa je w sądzie wyższej instancji. Reprezentuje klienta na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, dlatego w większości przypadków klient nie musi osobiście dopełniać formalności. Specjalista pamięta o ustawowych terminach, których przekroczenie mogłoby skutkować odrzuceniem apelacji przez sąd.

Radca prawny od spraw gospodarczych w postępowaniach sądowych

Obsługa prawna przedsiębiorców w Warszawie obejmuje między innymi reprezentację klienta przed sądem. Specjalista gromadzi potrzebną dokumentację i składa ją we właściwej instytucji. W trakcie postępowania przedstawia interesy klienta w sposób zgodny z prawem i zasadami panującymi w sądzie. Pomoc prawnika od prawa gospodarczego może zwiększyć szanse na uzyskanie korzystnego wyniku postępowania. Jest również dużym wsparciem dla przedsiębiorców, którzy nie zawsze dysponują wiedzą z zakresu prawa.

Radca prawny od spraw gospodarczych opracowuje strategię działania. Jego celem jest uzyskanie wyroku jak najkorzystniejszego dla swojego klienta, a jednocześnie skrócenie czasu trwania postępowania do minimum. Specjalista uczestniczy w negocjacjach i operacjach, które mają miejsce jeszcze przed rozpoczęciem procesu.

Jeśli chodzi o prawo gospodarcze, radca prawny to specjalista, którego nie powinno zabraknąć na sali rozpraw.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane obsługą prawną firm w Warszawie i nie tylko

Rejestracja spółki, fundacji, stowarzyszenia...

Kancelaria wspiera klientów przy procesach rejestracji podmiotów, takich jak – spółki prawa handlowego, fundacje, fundacje rodzinne, stowarzyszenia. 

Zapewniamy kompleksową obsługę uwzględniającą sporządzenie odpowiedniej dokumentacji prawnej, przygotowanie uchwał organów, a także złożenie wniosków o rejestracje podmiotu w KRS. Na każdym etapie zapewniamy doradztwo prawne. 

Awesome Image

Zacznij współpracę z nami już dziś!

Kontakt