Porady online

Jak to działa?

Oferujemy dla Państwa również porady online!
0+

Partnerzy biznesowi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
0+

Rozpoczętych spraw

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
0+

Wygranych spraw

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Awesome Image

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
 • W jakim prawie specjalizuje się Kancelaria?
  Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym oraz prawie zamówień publicznych.
 • Jaki jest koszt prowadzenia sprawy?
  Koszty świadczenia pomocy prawnej zależą od skomplikowania sprawy oraz potrzebnego nakładu pracy. Dlatego, sprawy zostają indywidualnie wyceniane.
 • W jaki sposób umówić się na konsultacje z prawnikiem?
  Prosimy o umawianie się telefoniczne lub poprzez wiadomości e-mail. Szczegóły znajdują się w zakładce Kontakt.

konsultacja
online

  Porady prawnicze - online

  Porady prawnicze online to dostęp do pomocy specjalisty bez wychodzenia z domu. Wystarczy przekazać nam potrzebne informacje – opis sprawy i dotyczące jej dokumenty. Zajmiemy się ich analizą, a następnie wystawimy opinię. Porada prawnicza online niesie za sobą następujące korzyści:

  Konsultacja prawna online jest znacznie wygodniejsza niż osobista wizyta w kancelarii. Takie rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim w przypadku jednorazowych spraw. Dzięki nam nie trzeba zatrudniać własnych specjalistów, tworzyć osobnego stanowiska w firmie czy prowadzić procesu rekrutacji.

  Kiedy warto skorzystać z internetowych porad prawnych?

  Internetowe porady prawne mogą być korzystne przede wszystkim w sytuacji, gdy chcemy się upewnić co do poprawności przygotowanych dokumentów. Sprawdzamy je pod kątem prawnym i analizujemy potencjalne ryzyko. Prawnik online pomoże również podjąć decyzję dotyczącą kolejnych kroków związanych z rozwojem przedsiębiorstwa. Sprawdzi stan firmy, wiarygodność kontrahentów czy dostępne możliwości finansowania inwestycji.

  Prawnik online współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i właścicielami firm. Czas potrzebny na przeanalizowanie dostarczonych materiałów różni się w zależności od stopnia skomplikowania sprawy. Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów i udzielenia konsultacji prawnej online.

  Awesome Image

  Zacznij współpracę z nami już dziś!

  Kontakt