Abonament prawny Warszawa

Pakiety abonamentowe

Awesome Image

Stała Obsługa Prawna dla firm

Zapraszamy Przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą stałej obsługi prawnej. Stała obsługa prawna działa na zasadzie abonamentu (lub inaczej subskrypcji). Przy zdecydowaniu się na taki model współpracy, zawierana jest umowa na czas nieokreślony z 1- miesięcznym okresem wypowiedzenia. Abonamentowe świadczenie pomocy prawnej zapewnia szereg korzyści, takich jak:
 • Monitoring orzecznictwa istotnego dla branży przedsiębiorcy
 • Priorytetowe rozpatrywanie zapytań
 • Znajomość przez prawnika realiów biznesowych przedsiębiorcy
 • Zwiększone zaufanie między klientem i prawnikiem
 • Informowanie o nowelizacjach prawa istotnych dla przedsiębiorcy
 • Stała opieka prawna

Pakiet Mikro

Pakiet Mikro skierowany jest do mikro- oraz małych- przedsiębiorstw, które potrzebują sporadycznej pomocy prawnej.

W ramach pakietu MIKRO, otrzymują Państwo konsultacje z prawnikem w ilości 2 h w miesiącu, w trakcie których, otrzymają Państwo dostęp do:

 1. – Porad prawnych online oraz telefonicznych;
 2. – Przygotowania prostych pism (np. wezwanie do zapłaty);
 3. – Opiniowania dokumentów oraz umów.
 4.  
 5. Wynagrodzenie powyżej ustalonego limitu 220 zł netto/h
Miesięcznie:

360,00 zł netto

Pakiet Medium

Pakiet Medium skierowany jest do przedsiębiorców potrzebujących stałej opieki prawnej. Pakiet uwzględnia również  doradztwo w zakresie prawa podatkowego.

W ramach pakietu MEDIUM, otrzymują Państwo pomoc prawną prawnika w ilości 6 h w miesiącu, w trakcie których, otrzymują Państwo dostęp do:

 • – Porad prawnych online oraz telefonicznych;
 • – Porad podatkowych online oraz telefonicznych;
 • – Przygotowania projektu pism (prawnych oraz podatkowych)
 • – Opiniowania dokumentów oraz umów;
 • – Przygotowania projektów umów oraz uchwał;
 •  
 • Wynagrodzenie powyżej ustalonego limitu 200 zł netto/h
 •  
Miesięcznie:

990,00 zł netto

Pakiet Premium

Pakiet Premium skierowany jest do  przedsiębiorstw, którzy potrzebują stałej obsługi prawnej, a ich środowisko biznesowe wymaga ciągłego zaangażowania prawnika.

W ramach pakietu MEDIUM, otrzymują Państwo pomoc prawną prawnika w ilości 10 h w miesiącu, w trakcie których, otrzymują Państwo dostęp do:

 • – Porad prawnych online oraz telefonicznych;
 • – Porad podatkowych online oraz telefonicznych;
 • – Prowadzenie negocjacji biznesowych;
 • – Przygotowania projektu pism (prawnych oraz podatkowych)
 • – Opiniowania dokumentów oraz umów;
 • – Przygotowania projektów umów oraz uchwał;

 

Wynagrodzenie powyżej ustalonego limitu 180 zł netto/h

Miesięcznie:

1 490,00 zł netto/m-cy

Przedsiębiorców, poszukujących rozwiązań idealnie dopasowanych do ich potrzeb, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej oferty!

Abonament prawny wiążę się z koniecznością zawarcia umowy na świadczenie stałej obsługi prawnej. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Zapewnia to klientowi elastyczne warunki współpracy z ewentualną szybką możliwością rozwiązania umowy. 

Kancelaria ProVis specjalizuje się w obłudne prawnej przedsiębiorców – zarówno tych prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i spółki osobowe oraz kapitałowe. Oferujemy pomoc prawną w szerokim spektrum usług prawnych, obejmując obszary takie jak prawo handlowe, prawo zamówień publicznych, prawo korporacyjne, umowy handlowe,  oraz wiele innych kluczowych obszarów. Dzięki naszemu zaangażowanemu podejściu i dogłębnej wiedzy branżowej, oferujemy kompleksową ochronę prawno-biznesową, wspierając naszych klientów we wszystkich aspektach ich działalności.

Obsługa abonamentowa opiera się na zaufaniu oraz transparentności. W ramach każdego pakietu klient otrzymuje określoną liczbę godzin pracy prawnika. Usługa jest rozliczana co miesiąc, z możliwością przeniesienia niewykorzystanych godzin na przyszłe miesiące (max 2 miesiące). Pod koniec okresu rozliczeniowego Kancelaria przesyła zestawienie wykonanych czynności. 

Usługa abonamentu prawnego daje pewność, że Twoja firma będzie miała szybki kontakt do zaufanego prawnika oraz będzie zabezpieczona prawnie przez doświadczonych prawników.

Niezależnie od wielkości działalności gospodarczej, Kancelaria Provis dostarcza obsługę prawną, natomiast przedsiębiorca może skupić się na rozwijaniu swojego biznesu bez zbędnego obciążenia administracyjnego. 

Jesteśmy gotowi, aby wspierać firmy na każdym kroku ich drogi do sukcesu biznesowego.

Zapraszamy również biura rachunkowe do współpracy przy zagadnieniach prawno-podatkowych klientów. Możliwość dopasowania modelu współpracy do Państwa potrzeb. Zapewnienie przy tym tajemnicy zawodowej oraz profesjonalnej obsługi. 

Dlaczego warto skorzystać z abonamentu prawnego dla firm?

Abonament prawny dla firm w Warszawie to opcja dla osób, które chcą powierzyć załatwianie formalności specjalistom. Samodzielne przygotowywanie dokumentów czy rozwiązywanie ewentualnych sporów sądowych wymaga dysponowania odpowiednią wiedzą, a także dużą ilością czasu. Specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego wiedzą, jak radzić sobie z konkretnymi problemami. Mogą działać sprawniej niż przedsiębiorca, który w tym samym czasie musi się skupiać również na innych obowiązkach związanych z prowadzeniem działalności.

W ramach abonamentu można skorzystać z pomocy specjalistów w zakresie:

W ramach abonamentu prawnego można skorzystać również z bieżącej pomocy specjalistów dotyczącej codziennych operacji. W każdej firmie konieczne jest przygotowywanie wielu skomplikowanych dokumentów, które muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami i aktualnymi wzorami. W naszej kancelarii prawnik na abonament zajmuje się sporządzaniem dokumentacji od podstaw oraz opiniowaniem już gotowych pism, wniosków czy umów. Sprawdzamy ich poprawność przed podpisaniem lub przekazaniem kontrahentowi klienta, co pomaga uniknąć poważnych konsekwencji.

Możliwość wyboru odpowiedniego abonamentu prawnego

Opieka prawna na abonament w Warszawie jest dostępna w kilku pakietach. Dzięki temu każdy klient może samodzielnie wybrać wariant, który sprawdzi się najlepiej w jego przypadku. Poszczególne opcje różnią się liczbą godzin dostępności prawnika. Niektóre pakiety sprawdzą się w przypadku przedsiębiorców potrzebujących wsparcia jedynie raz na jakiś czas, a inne – klientów wymagających częstych konsultacji telefonicznych lub online. Dostosowujemy abonament prawny w Warszawie do potrzeb danego klienta. Możemy przygotować również indywidualny pakiet na podstawie przeprowadzonej rozmowy.

Awesome Image

Zacznij współpracę z nami już dziś!

Kontakt